61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Marinara Konrad Kurak

Marinara Konrad Kurak

Prowadzenie działalności w tak konkurencyjnej branży, jak czarter jachtów na Mazurach, wymaga od firmy MARINARA intensywnych działań promocyjnych. Pozycjonowanie firmowej strony internetowej w naturalnych wynikach wyszukiwania jest jednym z niezbędnych wymogów, pozwalających na skuteczne dotarcie do potencjalnych Klientów i zainteresowanie ich swoją ofertą.

Współpracując z firmą Sunrise System od marca 2012 roku mieliśmy wielokrotnie okazję przekonać się o efektywności prowadzonych przez nich działań. Na pierwszym etapie dobrane zostały dla naszej działalności frazy, które przyniosły wartościowy ruch na naszą stronę internetową, czyli takie, dzięki któremu liczba Klientów MARINARA rośnie.

Już w pierwszych miesiącach pracy pozycjonerów nasz serwis internetowy został wypozycjonowany na pierwszą stronę wyników wyszukiwania nie tylko w polskim Internecie, ale również w Google.de dla zdecydowanej większości z promowanych fraz kluczowych. Obecnie, po ponad 2 latach intensywnych działań zewnętrznych i optymalizacji naszej strony firmowej, znajdujemy się w Top 3 wyników wyszukiwania w Google.pl dla niemal wszystkich fraz z umowy.

Warte podkreślenia jest również proklienckie nastawienie firmy Sunrise System, która w przeciągu całego okresu współpracy starała się znaleźć optymalne rozwiązania dla naszej firmy oraz w razie potrzeby intensyfikując swoje działania we wskazanych przez nas obszarach.

Z uwagi na skuteczność działań zespołu Sunrise System oraz profesjonalizm i miłą atmosferę kontaktów, pragniemy wyrazić swoje zadowolenie ze świadczonych przez nich usług. Rekomendujemy je przedsiębiorcom z każdej branży, liczącym na wysoką efektywność i elastyczność współpracy.

Właściciel
Konrad Kurak
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się