61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Makr

Makr

Ciekawe kolekcje kostiumów kąpielowych dla pań, panów oraz dziecięce, konkurencyjność na polskim i zagranicznym rynku - to specjalność firmy Makr.
Odkąd istniejemy na rynku, poświęcamy sporo uwagi na właściwerozpoznanie potrzeb naszych klientów. Ekspansja Internetu oznaczała dla nas jedno: konieczność wprowadzenia oferty i możliwości zakupów na naszą stronę www.

Nie wiedzieliśmy, jak wystartować z tą formą działalności tak, żeby od samego początku zaistnieć jako znana firma. Zwróciliśmy się o pomoc do firmy Sunrise System, aby znaleźć się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce. I oni zrobili to dla nas perfekcyjnie.

Pozycjonowanie przez Sunrise System to najbardziej optymalna formareklamy: pojawia się, kiedy ktoś szuka dokładnie naszych produktów, mówi dokładnie to, co chcemy przekazać, trafia dokładnie do osób, które nas szukają. Dzięki wypozycjonowaniu osiągnęliśmy idealną sytuację: to klient szuka nas, nie my klienta. Posiadamy punkty dystrybucyjne w każdym województwie, jednak to sklep internetowy naszej firmy stanowi ogromną część wszystkich naszych klientów. I to sprzedaż internetowa generuje spory procent dochodu.
Można powiedzieć, że bez pozycjonowania nasz start w sieci byłbyutrudniony, a efektywność sprzedaży internetowej znacznie niższa.

Krzysztof Kowal
Właściciel Makr s.c.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się