61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Magnus

Magnus

Nasza firma powstała w latach 90-tych. Ogromne doświadczenie było zawsze naszym atutem. Poza tym zawsze staraliśmy się wyjść na przeciw potrzebom klientów. Wraz z szybkim rozwojem Internetu zrozumieliśmy, jak wielką rolę w komunikacji spełnia to medium. Utworzyliśmy własną stronę internetową, jednak okazało się, że to za mało.

Aby pozyskiwać nowych klientów, potrzebna była pomoc wyspecjalizowanej firmy.

Naszą promocję postanowiliśmy powierzyć Firmie Sunrise System sp. z o.o.

W chwili obecnej możemy stwierdzić, że wybór naszego internetowego promotora okazał się słuszny. Inwestycja w pozycjonowanie jest kosztem, który zwraca się i daje założone efekty.

Cenimy naszego partnera przede wszystkim za fachową obsługę i indywidualne podejście do klienta. Terminowość, profesjonalizm, dostępność i przede wszystkim szczerość - to cechy, którymi mogą pochwalić się pracownicy Spółki. Obsługa otwarcie mówi o kosztach związanych z kampanią w Internecie, przez co daje realny obraz swoich usług.

Z czystym sumieniem dzielimy się wrażeniami związanymi z naszą współpracą. Innym firmom, które jeszcze nie otworzyły się na potencjalnych klientów, korzystających z możliwości Internetu, polecamy Sunrise System sp. z o.o. jako solidnego partnera.

Tomasz Kwiatek
Prezes Zarządu Magnus-Tech Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się