61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

MacTronic Mocek i s-ka s.j.

MacTronic Mocek i s-ka s.j.

Współpraca MacTronic Mocek i s-ka s.j. z Sunrise System sp. z o.o. rozpoczęła się w 2008 roku. Na chwilę obecną Spółka pozycjonuje 3 nasze serwisy internetowe. Z satysfakcją odnotowujemy systematyczny wzrost pozycji wszystkich promowanych stron WWW na ważne dla nas wyrażenia kluczowe. O efektach pracy opiekunów pozycjonowania serwisów świadczą nie tylko regularne raporty, lecz przede wszystkim widok naszych serwisów w top dziesiątce i odczuwalny wzrost zainteresowania naszą firmą za pośrednictwem Internetu.

Ofertę otrzymaliśmy dopiero po przeanalizowaniu przez specjalistę firmy Sunrise System naszych potrzeb marketingowych oraz budowy i sposobu funkcjonowania stron, które chcieliśmy pozycjonować. Zaproponowana strategia okazała się być adekwatna do naszych celów i możliwości . Miło zaskoczyła nas nowoczesna forma ofertowania, raportowania, wyczerpujące informacje i wskazówki od pozycjonerów.

Współpraca z Sunrise System sp. z o.o. przebiega pomyślnie: otrzymujemy pełną informację, nasz doradca biznesowy i pozycjonerzy są w każdej chwili do dyspozycji. Wyrażamy przekonanie, że poznańska Spółka to prawdziwy ekspert w swojej branży i kontrahent godny zaufania.

Piotr Ptaszek
Piotr Ptaszek - Specjalista d/s Komunikacji Interaktywnej MacTronic Mocek i s-ka s.j.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się