61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Lord4Sport

Lord4Sport

Sklep internetowy oparty o platformę SoteShop.

Współpracę z firmą Sunrise System rozpoczęliśmy w 2019 roku w oparciu o usługę Google Ads, która została poprowadzona bardzo profesjonalnie i skutecznie. Certyfikowany Specjalista, będący dedykowanym opiekunem naszej kampanii na bieżąco dostarczał kluczowych dla jej przebiegu informacji, analiz oraz doradzał w jakim kierunku powinniśmy iść dalej. W efekcie sprzedaż online rosła, a dzięki sukcesywnemu obniżaniu CPC wydatki na reklamę malały. Był to idealny moment na pójście o krok dalej. Wykupiliśmy pakiet pozycjonowania SEO Smart, który miał nam zapewnić możliwie najlepsze pozycje wybranych wyrażeń kluczowych oraz SEO Cloud, który miał nam zapewnić pełną widoczność w bezpłatnych wynikach wyszukiwania Google. Już po 6 miesiącach połowa fraz pozycjonowanych w ramach usługi SEO Smart była w TOP 10, a pozostała połowa odnotowała znaczne wzrosty w rankingu. Dzięki usłudze SEO Cloud wzrosła natomiast liczba wyświetleń strony przez co odwiedza ją coraz więcej potencjalnych klientów.

Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Sunrise System wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą odnieść sukces w Internecie. Firma ma zaplecze do kompleksowego świadczenia wysokiej jakości usług e-marketingu, spośród których możemy potwierdzić skuteczność pozycjonowania SEO Smart i SEO Cloud oraz usług Google Ads i copywritingu na Facebooku. Współpraca przebiega zgodnie z przyjętymi w umowie warunkami, a obsługa jest miła, zawsze dostępna i otwarta na doradztwo.

Ireneusz Budzyn
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się