61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Lipińscy

Lipińscy

Biuro Projektowe M.&L.Lipińscy, Lipinscy Domy to firma ceniona za doskonałe projekty i profesjonalizm pracowników. Jako solidna firmacieszymy się zaufaniem inwestorów, specjalistów z branży i klientów.

Budując wizerunek Biura Projektowego M.&L.Lipińscy, zadbaliśmy oobecność w prestiżowych katalogach branżowych. Od początku istnieniaserwisu internetowego uznaliśmy za niezwykle ważne, by był on równieprofesjonalny, jak nasze projekty. Chcieliśmy także, by konkurencyjność naszej firmy i reputacja lidera były odzwierciedlone w wizerunku serwisu www. Te potrzeby były motywem decyzji, by skorzystać z usługi pozycjonowania.

Ceniąc rzetelność i wysoki poziom, wybraliśmy firmę znaną na rynku usług internetowych - Sunrise System z Poznania.

Audyt wykonany przez kompetentnych pracowników Sunrise System pozwolił nam na weryfikację strategii promowania się w Internecie. Z pełnym zaufaniem powierzyliśmy im naszą witrynę www, by zapewnili jej wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że bez widoczności trudno nawiązać kontakt z nowymi klientami. Firma Sunrise System obiecała, że zapewni nam widoczność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania - a więc w pierwszej dziesiątce. I z przyjemnością potwierdzamy, że obietnica oznacza w tym przypadku gwarancję - strona firmowa Biura Projektowego M.&L.Lipińscy zyskała te doskonałe pozycje w wyszukiwarkach za sprawa pozycjonerów z Poznania. Mamy świadomość własnej wartości, ale możemy zaświadczyć, że poprawa widoczności w Internecie jest niezbędna, by tę wartość eksponować.

Sunrise System to partner w biznesie wart zaufania - irekomendacji.

Miłosz Lipiński
Właściciel M.& L. Lipińscy
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się