61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

LIFE STYLE HOME ALEKSANDRA MODRAKOWSKA

LIFE STYLE HOME ALEKSANDRA MODRAKOWSKA

Sklep internetowy oparty o platformę PrestaShop.

Firma Life Style Home to bardzo dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo. W krótkim czasie udało się mu zbudować solidną markę nakierowaną na potrzeby współczesnych, wymagających konsumentów. Cechą wspólną każdego produktu jest wysoka jakość wykonania połączona z funkcjonalnością. Starannie dobierając poszczególne designerskie projekty mebli, oświetlenia i akcesoriów kierowaliśmy się klasą produktów. Podobnie działaliśmy przy poszukiwaniu partnera w promocji marki w Internecie. Wybraliśmy firmę Sunrise System z Poznania, lidera w branży pozycjonowania.

Reklama w Internecie nie była dla nas nowym medium. Korzystaliśmy z usług marketingu w wyszukiwarkach już wcześniej, jednak dopiero Sunrise System spełniła nasze oczekiwania, szczególnie po zmianie algorytmu wyszukiwarki. Zaproponowano nam rozwiązania, które pozwolą uczynić stronę bardziej przyjazną zarówno mechanizmom wyszukiwarki, jak i Klientom. Poprawa profilu linkowego, trafnie dobrane frazy, wzbogacenie serwisu o wartościowe treści przyniosły oczekiwane rezultaty.

Już w drugim miesiącu współpracy strona firmy pojawiała się na większości promowanych fraz w gronie pierwszych dwudziestu naturalnych wyników. Dalsze prace przyniosły kolejne satysfakcjonujące osiągnięcia. Na wyrażeniach, które miały dla nas strategiczne znaczenie, domena Life Style Home widniała na jednej z pierwszych trzech pozycji. Wszelkie wahania, wynikające ze zmiany algorytmów i polityki Google, pociągały za sobą niemal natychmiastowe działanie oraz fachowe wyjaśnienia.

Polecam Sunrise System jako partnera we współpracy. Najlepszym dowodem zaufania oraz satysfakcji ze współpracy jest polecenie poznańskiego lidera najbliższym, również prowadzącym działalność gospodarczą. Z pełną odpowiedzialnością doradziłam im usługę pozycjonowania z oferty Sunrise System.

Aleksandra Modrakowska
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się