61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

libragdynia

libragdynia

Sklep internetowy oparty o platformę Atomstore.

Libra Gdynia jest dystrybutorem licencjonowanych zabawek i upominków, które sprawiają radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Bogata, ciekawa oferta, jakość naszych zabawek i doświadczenie w prowadzeniu dynamicznie rozwijającego się biznesu pozwoliła firmie na zdobycie pozycji na rynku.

Kilka miesięcy temu nadszedł czas, by osiągnąć konkurencyjną pozycję również w Internecie. Dlatego zwróciliśmy się do Sunrise System, by profesjonalnie wypozycjonowano nasz serwis www. Nasze potrzeby promocyjne zostały zrealizowane - strona znajduje się w pierwszej dziesiątce wyników. zdajemy sobie sprawę, że samodzielnie taki efekt byłby bardzo trudny do osiągnięcia.

Pozycjoner z Sunrise System jest doświadczonym pracownikiem, znającym wymagania wyszukiwarek, dzięki czemu strona jest promowana w sposób skuteczny i bezpieczny. Koszty usługi są niewygórowane - płacimy więc niewiele za reklamę, która przynosi wzrost zainteresowania ze strony klientów internetowych. Polecamy Sunrise System, ponieważ firma wywiązuje się ze zobowiązań, rzetelnie i terminowo.

Bartosz Ulman
specjalista ds. sprzedaży F.H.U. Libra Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się