61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Launch Polska sp. z o.o.

Launch Polska sp. z o.o.

Firma Launch jest przedsiębiorstwem dostarczającym od ponad 20 lat komponenty do profesjonalnego wyposażenia warsztatów. W czasie swojej działalności marka została wielokrotnie odznaczona, wkraczając między innymi do kręgu przedsiębiorstw z prestiżowymi wyróżnieniami „Rzetelna Firma”, „Gepard Biznesu”, „Złoty Medal MTP”. Renomowana pozycja w branży wymagała od nas przemyślanych działań w zakresie kampanii promocyjnej w Internecie. Jej celem miało być mocne zaznaczenie wirtualnej obecności marki, zwiększenie sprzedaży i dotarcie do szerszego grona klientów. Podjęta współpraca z poznańską firmą Sunrise System przyniosła oczekiwane efekty.

W drugim miesiącu zaobserwowaliśmy już obecność marki na wysokich pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania na określone frazy kluczowe. W pierwszej dziesiątce nazwa naszej domeny dla wszystkich wyrażeń pojawiała się już po kwartale. Skłoniło nas to do zainwestowania w promocję kolejnych fraz.

Na przestrzeni ponad dwóch lat kooperacji specjaliści Sunrise System pracowali nad utrzymaniem osiągniętych na początku pozycji. Otrzymywaliśmy na bieżąco informacje o spadkach z rzetelnym wyjaśnieniem i planem reagowania. W ramach prac nad pozycjonowaniem przeprowadzono także działania optymalizacyjne, które uczyniły naszą witrynę przyjazną wyszukiwarce Google oraz Klientom. Równocześnie prowadzone były prace przy zastosowaniu narzędzia Google AdWords, skierowane do klientów w całej Polsce. Modyfikacje kampanii linków sponsorowanych zgodnie z aktualną sytuacją, bieżące optymalizacje i duże zaangażowanie eksperta AdWords przyczyniły się do wzrostu zainteresowania ofertą i przyciągnięcia nowych klientów.

Dostosowana do naszych potrzeb i oczekiwań forma współpracy, na którą złożyły się usługi Pozycjonowania i Google AdWords, stałe wsparcie techniczne i merytoryczne witryny oraz rzetelna informacja ze strony specjalistów skłoniły nas do zarekomendowania firmy Sunrise System jako godnego zaufania partnera w promocji SEO.

Andrzej Kowalewski
Prezes Launch Polska sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się