61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

La Pokoik

La Pokoik

Sklep internetowy oparty o platformę Shoplo.

Z firmą Sunrise System współpracuję od listopada 2019r. Początkowo miałam obawy, czy uda nam się dojść do idealnej formy współpracy, opartej na zaufaniu i czy specjaliści zrozumieją moje potrzeby. Zaryzykowałam, a dziś wiem, że podjęta decyzja była strzałem w dziesiątkę. Pomimo, że firma obsługuje wiele znanych i kluczowych na rynku przedsiębiorstw, z takim samym zaangażowaniem podchodzi do współpracy z mniejszymi firmami. Tutaj wszyscy przedsiębiorcy są równi!

Zależało mi na konkretnej promocji przez globalne pozycjonowanie całego sklepu, ale także na dobrze dobranym, wartościowym i dokładnie zagospodarowanym contencie. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100%. Profesjonaliści zoptymalizowali całkowicie stronę pod kątem wyszukiwarki Google, a teksty zostały napisane w sposób profesjonalny, na co zwracam szczególną uwagę. Po kilkumiesięcznej współpracy zauważyłam wzrost wyświetleń i kliknięć. Strona jest widoczna na ważne dla mnie frazy. Doceniam także indywidualny kontakt ze specjalistami, którzy zawsze są dla mnie dostępni.

Wiem, że pomimo początkowych obaw, było warto – ta współpraca jest dla mnie trwałym i stabilnym fundamentem budowania biznesu w Sieci, szczególnie w tak konkurencyjnej branży, w jakiej prowadzę działalność. Branża dziecięca jest wymagająca, jednakże dzięki dobremu wsparciu, nawet mniejsze przedsiębiorstwa, są w stanie wybić się wysoko i osiągać cele biznesowe. Polecam firmę Sunrise System!

Monika Jokś
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się