61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

L-Bruk Marcin Lipkowski

L-Bruk Marcin Lipkowski

Współpracę z poznańską firmą Sunrise System Sp. z o.o. rozpoczęliśmy w październiku 2011 roku. Zdecydowaliśmy się na nowatorską usługę, Pakiet SEM Asystent, która łączy w sobie pozycjonowanie, kampanię linków sponsorowanych oraz promocję w wybranych serwisach społecznościowych. Było to dla nas idealne rozwiązanie, dzięki któremu mogliśmy sprawdzić skuteczność podejmowanych działań podczas trzech miesięcy współpracy.

Już od samego początku specjaliści z Sunrise System wykazali się dużym zaangażowaniem. Indywidualne i kreatywne podejście oraz profesjonalne doradztwo w krótkim czasie przyniosły pierwsze efekty w postaci zwiększonej liczby wejść na naszą stronę internetową. Po trzech, owocnych miesiącach, decyzję o podjęciu współpracy z firmą Sunrise System oceniamy bardzo pozytywnie. Większość pozycjonowanych wyrażeń znalazło się na czołowych miejscach rankingu wyszukiwania, zwiększając widoczność naszej strony, oraz liczbę potencjalnych klientów. Miłym zaskoczeniem okazała się również elastyczność i skuteczność kampanii AdWords.

Rekomendujemy Sunrise System, jako firmę rzetelną i godną zaufania. Jesteśmy przekonani, że dalsza współpraca będzie równie satysfakcjonująca.

Marcin Lipkowski
Właściciel L-Bruk Marcin Lipkowski
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się