61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

kroll_ontrack

kroll_ontrack

Bez najmniejszej przesady można powiedzieć, że Kroll Ontrack wybawia od poważnych kłopotów niejedną osobę i niejedną firmę - zajmujemy się bowiem odzyskiwaniem danych. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz dostosowanie działań do zaistniałej sytuacji i potrzeb klienta pozwoliło nam wypracować status jednej z czołowych firm w branży. W celu ugruntowania naszego wizerunku nawiązaliśmy współpracę z firmą Sunrise System, która zajęła się promocją naszej strony w wyszukiwarkach internetowych.

Już początek działań specjalistów od reklamy internetowej był obiecujący: pracownicy Sunrise System zobowiązali się do prac pozycjonerskich i copywriterskich od momentu podpisania umowy, natomiast my nie ponosiliśmy żadnych kosztów. Kilka miesięcy trwał korzystny okres prefinansowania wydatków na pozycjonowanie, kiedy to pozycjoner bezpłatnie optymalizował kody strony i zlecał pisanie tekstów na nasz temat. Płatności określone są w specjalnym zapisie umownym, który sprawia, że nigdy nie będziemy płacić więcej niż wstępnie założona suma.

Wartościowa usługa, jaką jest niewątpliwie pozycjonowanie, nie musi - jak widać - być kosztowna. Usługa świadczona przez Sunrise System przynosi wymierne korzyści - stabilne ceny na rozsądnym poziomie i wysoka skuteczność pozycjonowania w wyszukiwarkach. Jednocześnie zyskujemy swoisty kapitał symboliczny: wzmocnienie prestiżu poprzez pozycje na pierwszej stronie wyników. Doceniamy wysiłek włożony przez specjalistów Sunrise System w promocję naszej strony i polecamy usługę wszystkim ambitnym przedsiębiorcom.

Paweł Odor
Główny specjalista Kroll Ontrack
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się