61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Koksztys S.A.

Koksztys S.A.

Posiadając doświadczenie w samodzielnym pozycjonowaniu swojej strony internetowej, Grupa Koksztys miała w tym zakresie wysokie oczekiwania względem specjalistów Sunrise System.

O ich profesjonalizmie mogliśmy się przekonać już na etapie negocjacji warunków umowy. Przedstawiono nam kilka wariantów promocji w wyszukiwarkach internetowych. Na bazie naszych sugestii i oczekiwań przygotowano zestawy fraz kluczowych dla serwisu Koksztys.pl. Otrzymaliśmy raport prezentujący mocne i słabe strony naszej witryny internetowej, a także potencjał wybranych słów kluczowych. Na tej podstawie razem przeanalizowaliśmy korzyści z każdej z przedstawionych opcji. Określenie limitu miesięcznych wydatków na pozycjonowanie stanowiło dodatkowy atut, pozwalający na pełną kontrolę kosztów ponoszonych na promocję w wyszukiwarce Google.

Kolejne miesiące współpracy przyniosły oczekiwane przez Grupę Koksztys rezultaty. Zmiany techniczne na naszej stronie internetowej, edycja oraz dodanie treści stworzonych przez zespół copywriterów pozwoliły już w 2-3 miesiącu prac na osiągnięcie czołowych lokat w naturalnych wynikach wyszukiwania. Obecnie, dzięki konsekwentnej realizacji przygotowanej strategii pozycjonowania, serwis koksztys.pl wyświetla się w top 5 dla niemal wszystkich wybranych fraz kluczowych.

Na podstawie przebiegu dotychczasowej współpracy oraz osiągniętych efektów, Grupa Koksztys potwierdza zaangażowanie zespołu pozycjonerów Sunrise System, skuteczność podejmowanych działań oraz elastyczność w podejściu do potrzeb swoich Klientów.

Amadeusz Krawczyk
Prezes Zarządu Koksztys S.A.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się