61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Klima

Klima

Klima Plus jest firmą rozwijająca się prężnie od 1991 roku. Poszerzamy ofertę produktów i zakres usług, zdobywamy coraz silniejszą pozycję w branży urządzeń klimatyzacyjnych. Zmaksymalizowana, kompleksowa obsługa jest naszą wizytówką, ponieważ wyróżnia się jakością.

Aby wyróżnić całą naszą firmę i ofertę, angażujemy się także w tworzenie profesjonalnej i atrakcyjnej witryny internetowej - to jeden z kluczowych elementów naszego wizerunku. W celu wzmocnienia promocji i - w efekcie - pozyskania nowych Klientów - zdecydowaliśmy się na reklamę siebie poprzez tę stronę. Najlepszą metodą okazało się pozycjonowanie. Zajmują się tym dla nas pozycjonerzy z firmy Sunrise System. Czuwają nad pozycją strony w wyszukiwarkach - systematycznie i profesjonalnie. Mamy stały dostęp do raportów z postępu prac pozycjonerów, stąd wiemy, jak wygląda droga na szczyt - na szczyt wyników wyszukiwania.

Obok rzetelnej informacji o działaniach podejmowanych w celu zareklamowania nas w Internecie, Sunrise System zapewnia stabilność kosztów i jasne warunki współpracy.
Dzięki temu ta współpraca ma bardzo korzystny charakter - wiemy, za co płacimy - za efekty.

Ernest Jęczkowski
Dyrektor Handlowy Klima plus Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się