61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Klewa

Klewa

Fachowe planowanie, wysoka jakość produktów, różnorodność ofertowa i stałe doradztwo w zakresie naszych produktów to sposób firmy Klewa na budowanie silnej marki i realizację rynkowego zapotrzebowania. Osobnym, choć komplementarnym działaniem, jest promocja przedsiębiorstwa i wyeksponowanie naszych atutów.

W przestrzeni sieciowej trud naszej reklamy wziął na siebie specjalista Sunrise System. Pozycjoner tej firmy, przydzielony nam jako indywidualny opiekun serwisu, najpierw wyciągnął wnioski z analizy parametrów i zniwelował wszelkie błędy, obniżające pozycję strony w wyszukiwarkach. Następnie zoptymalizował kod strony i inne jej właściwości zgodnie ze światowymi standardami. Ta praca nie jest zakończona - algorytmy się zmieniają, więc pozycjoner z Sunrise System, aktualizujący na bieżąco swoją wiedzę na temat wspomnianych standardów, nieustannie czuwa nad serwisem. Ponadto, bezpłatnie w ramach usługi pozycjonowania, mamy zapewnione działania poprawiające nasz wizerunek w Internecie. Copywriterzy redagują teksty reklamowe na nasz temat i artykuły branżowe, dzięki którym mamy silne zaplecze sieciowe dla naszego serwisu.

Polecam współpracę z poznańską Spółką z racji tak zróżnicowanych - a co więcej, bardzo skutecznych - działań promocyjnych. Ponosimy koszty wyłącznie za efekty, a to dowód na to, jak Sunrise System jest zaangażowany w realizację usługi i obietnic wypozycjonowania do pierwszej dziesiątki w Google. A te pozycje bardzo się opłacają.

Krzysztof Fima
Właściciel Firmy
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się