61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

kingtony

kingtony

King Tony jest firmą, której motto brzmi: "Dbamy o potrzeby każdego klienta". Przejawia się to w produkowaniu najwyższej jakości produktów z zakresu profesjonalnych narzędzi warsztatowych. Stworzenie sklepu internetowego było kolejnym krokiem w rozwijaniu firmy. By go przyspieszyć, podjęliśmy decyzję o promocji internetowej.

W tym celu nawiązaliśmy współpracę z Sunrise System, firmą specjalizującą się w pozycjonowaniu. W chwili obecnej jesteśmy pewni, że była to dobra decyzja - na wyrażenia kluczowe jesteśmy w pierwszej dziesiątce wyników. Pozycjoner z Sunrise System zapewnił wzrost naszej strony w wyszukiwarkach poprzez optymalizację strony oraz dodawanie tekstów na temat naszego przedsiębiorstwa do wartościowych katalogów.

W porównaniu z okresem sprzed pozycjonowania, nasz serwis zyskał znacznie - parametry są dostosowane do wyszukiwarek. Jednocześnie strona internetowa ma większą siłę marketingową - dzięki obecności na pierwszej stronie wyników jest widoczna i przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Wyrażamy więc uznanie dla pracy pozycjonera z Sunrise System oraz specjalisty, który był pomocny w ustaleniu warunków współpracy.

Janusz Siemienias
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się