61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Kenaz

Kenaz

We współpracy z firmą Sunrise System cenię przede wszystkim systematyczność i skuteczność działań oraz jasne warunki współpracy, co przez pryzmat poprzednich doświadczeń z pozycjonowaniem strony, było dla mnie szczególnie istotne!

Z Sunrise System nawiązałam współpracę w 2019 roku. Zależało mi wówczas na zwiększeniu rozpoznawalności marki i wyprzedzeniu konkurencji, a także na wzroście ruchu na stronie kenaz-kosmetyka.pl i osiągnięciu topowych pozycji na frazy geolokalizowane. Specjaliści SEO sprawili, że już po pierwszym miesiącu współpracy ruch na stronie znacznie wzrósł, a pozycje zaczęły piąć się ku górze! Na chwilę obecną – tj. po około półtora roku - odwiedzalność strony zwiększyła się o 535%, a frazy związane z Legnicą są w TOP10.

Przydzielony mi zespół projektowy szybko osiągnął wyznaczone cele. A ja? Wiedząc, że strona jest w dobrych rękach, mogę spokojnie zajmować się Klientkami!

Agnieszka Pielichowska
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się