61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

karor

karor

W imieniu firmy Karor Mirosław Szubartowski i spółka - sp.j. pragniemy wyrazić uznanie dla obsługi kampanii linków sponsorowanych Google AdWords, realizowanej dla nas przez Sunrise System sp. z o.o.

Kampania jest prowadzona od kwietnia 2006r. Zajmujące się nią osoby wykazują dużą wiedzę, potwierdzoną przez odpowiednie certyfikaty Google, wrażliwość na nasze potrzeby oraz zapewniają nam dostęp do pełnej informacji i raportów na temat efektów naszej kampanii.

W naszej branży reklama internetowa nabiera coraz większego znaczenia. Świadczymy liczne usługi takie jak np. ochrona mienia i prowadzimy ośrodek rehabilitacyjny. W każdej z tych dziedzin pozyskujemy klientów w dużym stopniu przez Internet. Sunrise System zawdzięczamy dobrą i relatywnie niedrogą reklamą. Polecamy firmę za profesjonalizm i poziom współpracy.

Radosław Seklecki
Kierownik ORW Muflon
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się