61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Kamix

Kamix

Skoncentrowani na jakości produktów i usług, w firmie Kamix dbamy przede wszystkim także o kontakt z klientem. Nawiązujemy kontakt z osobami i firmami zainteresowanymi naszą ofertą poprzez biura regionalne oraz stronę internetową.

Bardzo ważnym elementem jest promocja naszych działań. Witryna www nadaje się do tego doskonale, wiemy jednak, że trzeba to robić umiejętnie.
Dlatego podpisaliśmy umowę z firmą Sunrise System, która od 2007 roku pozycjonuje stronę www.kamix.pl, gwarantując nam widoczność w wyszukiwarkach. Z perspektywy roku możemy z przekonaniem powiedzieć, że współpraca układa się bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z efektu - wzrostu pozycji - oraz poziomu obsługi i warunków finansowych. Podpisując umowę, zadeklarowaliśmy, że nie chcemy ponosić kosztów większych niż 900 zł. W chwili obecnej wartość pozycji naszej witryny wynosi 1245 zł - zdajemy sobie z tego sprawę, lecz stale płacimy tylko 900 zł.

Satysfakcjonujący wynik, rozsądne, kontrolowane koszty, przyjazna atmosfera podczas omawiania metod promowania naszej strony - to bardzo dobre warunki współpracy biznesowej. Rekomendujemy firmę Sunrise System w przekonaniu, ze świadczy ona usługi bardzo przydatne i na najwyższym poziomie.

Jerzy Zienkiewicz
Współwłaściciel P.P.H. Kamix L. i J. Zienkiewicz sp. j.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się