61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Kacprzak

Kacprzak

Nasza Kancelaria od kilku lat wyróżnia się doskonałym zespołem prawników, którzy pomagają firmom i osobom prywatnym poruszać się w gąszczu uregulowań prawnych. Jesteśmy specjalistami w zakresie skomplikowanego i komplikującego się prawa biznesowego oraz prawa w zakresie odszkodowań.

Naszą wizytówką jest między innymi serwis internetowy Kancelarii, którego promocję powierzyliśmy Sunrise System. Dzięki długotrwałej współpracy z Sunrise System jesteśmy w stanie dotrzeć z naszą ofertą pomocy prawnej do szerokiej rzeszy potencjalnych klientów. Jako prawnicy doceniamy także merytoryczną i redakcyjną stronę samej umowy wiążącej nas z Sunrise System. Jest ona przejrzysta, reguluje w sposób jasny wszelkie aspekty współpracy i zasady opieki nad naszą stroną internetową. Firma Sunrise nigdy nie szczędzi czasu na dokładne wyjaśnienie i omówienie spraw związanych z optymalizacją naszej witryny WWW. Polecamy usługi Spółki wszystkim, którym zależy na tym samym.

Maciej Kacprzak
Właściciel, Kancelaria Adwokacka Radcowska Maciej Kacprzak
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się