61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Julimex

Julimex

Sklep internetowy oparty o platformę Shoper.

Z firmą Sunrise System współpracujemy od 2017 roku w oparciu o usługę SEO Cloud Plus. Podstawowa optymalizacja techniczna serwisu i podstawowa optymalizacja treści przyniosła efekt w postaci wzrostu widoczności strony już po pierwszym miesiącu współpracy! Dzięki zaawansowanym działaniom on-site oraz off-site, odnotowujemy w GSC niemal 4-krotnie większy ruch na stronie – a w biznesie wzrost sprzedaży! Ponadto, w ramach modułu Content Marketing (dostępnego w cenie usługi), copywriterzy wspierają nas co miesiąc dodatkowymi treściami, które pozwoliły zadbać o rozbudowę serwisu oraz jego atrakcyjność dla robotów Google. Precyzyjnie zaplanowany harmonogram prac pozwolił nam szybko osiągnąć wyznaczone cele. Za tym sukcesem stoi sztab specjalistów, wśród których należy wyróżnić nie tylko pozycjonera i copywritera wykonujących realne optymalizacje, ale także specjalistę handlowego, który doradzał jak we własnym zakresie możemy przyczynić się do zwiększenia widoczności strony.

Usługa Seo Cloud jest idealna dla biznesów, które konsekwentnie planują zajęcie odpowiedniej pozycji w Internecie. Polecam ją wszystkim początkującym, jak i rozwiniętym e-sklepom, dążącym do sukcesywnego zwiększania swoich zasięgów i zdobywania nowych Klientów.

Ewa Wysmyk
Specjalista e-commerce marki Julimex
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się