61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Jet Line Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Jet Line Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Jet Line jest ekspertem od outdooru, który rozumiemy jako formę komunikacji w przestrzeni publicznej, przestrzeni out of home. Działamy kompleksowo, oferując Klientom nie tylko usługi i produkty ale przede wszystkim wiedzę, doświadczenie i jak najlepszą opiekę sprawdzonego, rzetelnego partnera.

Podobnej kompleksowości i opieki oczekiwaliśmy od firmy, której zdecydowalibyśmy się powierzyć promocję naszej marki i usług w Internecie.Szukaliśmy eksperta od komunikacji w przestrzeni wirtualnej.Na początku kwietnia 2012 roku wybraliśmy rozwiązanie, zaproponowane przez jedną z najbardziej cenionych firm w branży marketingu w wyszukiwarkach internetowych, Sunrise System. Pakiet SEM Menedżer zawierał w sobie wszystkie elementy, które w naszej opinii pozwoliłyby nam mocno zaznaczyć obecność online, podnieść rozpoznawalność marki Jet Line i pozyskać nowych Klientów.

Połączone siły pozycjonowania, kampanii linków sponsorowanych AdWords oraz zaawansowanej analityki przyniosły oczekiwane rezultaty już w pierwszych miesiącach naszej współpracy. Wszystkie wybrane frazy kluczowe osiągnęły pozycje w pierwszej 10-tce naturalnych wyników wyszukiwania, reklamy sponsorowane przyniosły dodatkowe cenne wejścia na naszą stronę internetową osób realnie zainteresowanych oferowanymi usługami a regularne raporty pozwoliły na bieżąco kontrolować sytuację i oceniać prowadzone działania. Jednocześnie otrzymaliśmy zestaw cennych analiz rynkowych, obrazujących aktualne trendy, a także pozycję firmy na tle działań konkurencyjnych.

Od dwóch lat niezmiennie polegamy na wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu ekspertów Sunrise System. Wiemy, że dzięki profesjonalnemu i zindywidualizowanemu podejściu możemy być spokojni o naszą skutecznie i rzetelnie prowadzoną obecność w Sieci. Wiemy, że jesteśmy ważni dla Sunrise System i dzięki temu sami możemy skupić się na tym, co jest najważniejsze dla nas: na naszych Klientach.

Agnieszka Maszewska
Specjalista ds. Public Relations w „Jet Line Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się