61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Jacek Legendziewicz Jordan Group

Jacek Legendziewicz Jordan Group

Jordan Group to solidna marka na rynku turystycznym rozwijająca swoją działalność od 1987 roku. Na chwilę obecną należy do grona największych przedsiębiorców w sektorze turystycznym województwa małopolskiego. O wysokiej pozycji firmy zadecydował stały rozwój własnej infrastruktury. Na chwilę obecną firma dysponuje własną bazą transportową, noclegową oraz rozbudowaną strukturą obsługi Klienta.

Branża turystyczna rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Przybywa nie tylko przedsiębiorców, oferujących usługi, ale rośnie również liczba samych usług. O tym, czy nasza propozycja wybije się na tle innych decyduje odpowiednia promocja. Postanowiliśmy zaufać poznańskiej firmie Sunrise System i rozpocząć współpracę w ramach pozycjonowania. Z pomocą specjalistów chcieliśmy wypromować markę Galaxy Hotel na rynku polskim, brytyjskim oraz niemieckim. Prace rozpoczęły się od marca 2013 roku. Satysfakcjonujące efekty udało się osiągnąć już po kwartale. Szczególnie ucieszyło nas, że jeszcze przed rozpoczęciem na dobre sezonu letniego na większości promowanych fraz kluczowych nasza witryna znalazła się w pierwszej dziesiątce w wynikach wyszukiwania. Przełożyło się to na zainteresowanie ofertą Hotelu Galaxy wśród klientów krajowych oraz zagranicznych.

W ciągu kolejnych tygodni przeprowadzono szereg prac optymalizacyjnych. Analiza kodu HTML pod kątem poprawności oraz zgodności z wytycznymi wyszukiwarek internetowych, działania w kierunku zwiększenia liczby linków wewnętrznych i zewnętrznych, zmniejszenie ilości błędów CSS podniosły funkcjonalność strony, czyniąc ją przyjazną dla wyszukiwarek. Specjaliści Sunrise System zadbali także o dopracowanie witryny pod kątem odbiorców. Wdrożenie wartościowych merytorycznie treści i ustabilizowanie wagi grafiki na optymalnym poziomie uczyniły stronę widoczną dla robotów wyszukiwarek oraz atrakcyjną dla potencjalnych Klientów. Działania ze strony poznańskiej firmy poskutkowały osiągnięciem pierwszej pozycji dla naszej witryny na wyrażeniach kluczowych, na których najbardziej nam zależało.

Anna Drozdowska-Markiewicz
Business Develompment Manager w Jacek Legendziewicz Jordan Group
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się