61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

INSPIROWANE ALICJA MODRAKOWSKA

INSPIROWANE ALICJA MODRAKOWSKA

Sklep internetowy oparty o platformę PrestaShop.

Marka Inspirowane.pl skoncentrowana jest na ekskluzywnej ofercie produktów. Asortyment internetowego sklepu tworzą wyłącznie wysokiej jakości meble, oświetlenie i akcesoria dedykowane do wnętrz. Ofertę luksusowych elementów wyposażenia pomieszczeń dopełniają propozycje oryginalnych mebli ogrodowych. Stawiając na wysoką jakość szukaliśmy partnera w biznesie, który zrozumie nasze potrzeby oraz charakter naszych działań. Zdecydowaliśmy się na wsparcie firmy Sunrise System z Poznania. Pozycja lidera w branży pozycjonowania oraz pozytywne opinie zaprzyjaźnionych przedsiębiorców były dla nas ważnymi czynnikami przy podejmowaniu decyzji.

Nawiązując współpracę z poznańską firmą mieliśmy jasno określony cel. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami pozytywne rezultaty prac ekspertów pojawiły się w już po pierwszych miesiącach współpracy. W przypadku najistotniejszych wyrażeń kluczowych nasza domena wyświetlała się w pierwszej dziesiątce naturalnych wyników wyszukiwania. Dalsze prace nad optymalizacją serwisu przyczyniły się do poprawy rezultatów, windując nasz sklep internetowy z dotychczas dobrych pozycji na szczytowe miejsca w pierwszej trójki.

Równolegle na trudnych do wypromowania frazach zespół specjalistów z Sunrise System wypracował godne uznania rezultaty. Efektem optymalizacji serwisu jest nie tylko wysoka pozycja, ale także strona przyjazna dla wyszukiwarki, a przede wszystkim dla Klientów.

Polecamy Sunrise System firmom, które oczekują zaangażowania we współpracę. Nasza opinia jest efektem pozytywnych doświadczeń, wynikających z kooperacji.

Alicja Modrakowska
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się