61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

hotel_la_siesta

hotel_la_siesta

Dzięki Sunrise System zyskaliśmy widoczność w Internecie niezbędną do tego, by w sposób łatwy i wygodny dla użytkowników dotrzeć z ofertą do potencjalnych klientów. Nasza współpraca trwa ponad 3 lata i jej efektem jest wzrost pozycji naszego serwisu w wynikach wyszukiwania. Firma wywiązała się z zobowiązania dbałości o promocję naszej witryny i pobieranie opłat wyłącznie za efekty.

Naszą stroną zajmowali się specjaliści z różnych dziedzin: osoba odpowiedzialna za przygotowanie strategii reklamowej opracowała listę najważniejszych dla nas wyrażeń kluczowych, a indywidualny opiekun ds. pozycjonowania przygotował naszą stronę pod kątem reklamy w wyszukiwarkach, a następnie systematycznie dbał o wzrost pozycji na wybrane wyrażenia. Zapewniono nam także regularne, szczegółowe raporty. Dzięki pozytywnemu doświadczeniu współpracy na polu pozycjonowania nawiązaliśmy także współpracę partnerską.

W imieniu Hotelu La Siesta - Jastrzębia Góra wyrażamy uznanie dla poziomu współpracy z Sunrise System i wypracowanych przez firmę efektów, rekomendując ją również innym przedsiębiorcom.

Ireneusz Jaskuła
Dyrektor Hotelu La Siesta
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się