61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Hotel Tajty

Hotel Tajty

Usługi hotelarskie są mocno wpisane w branżę rekreacji i turystyki. Korzystanie z nich wiąże się z mobilnością, która została zamrożona w sytuacji pandemii. Pomimo jednak chwilowego zastoju nie chcemy rezygnować z tego, co do tej pory osiągnęliśmy. Z firmą Sunrise System współpracujemy w zakresie pozycjonowania strony Hotelu Tajty od listopada 2015 roku i od tego czasu nasza witryna została wyświetlona prawie 1,8 mln razy!

Cenimy doradztwo specjalistów Sunrise System i profesjonalizm w przygotowaniu odpowiedniej strategii pozycjonowania. Wierzymy, że po tym trudnym czasie wiele osób będzie chciało naprawdę odpocząć. Dlatego teraz przygotowujemy się na to i pracujemy nad widocznością naszej strony na frazy, które mogą cieszyć się zainteresowaniem klientów już za kilka tygodni.

Marek Szmit
właściciel Hotelu Tajty
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się