61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Handel Detaliczny Andrzej Ziomek

Handel Detaliczny Andrzej Ziomek

Sklep internetowy oparty o platformę Shoper.

Współpracę z firmą Sunrise System rozpoczęliśmy w 2011 roku. Przedsiębiorstwo Handel detaliczny Andrzej Ziomek dopiero zaczynało w tamtym czasie sprzedaż internetową, a wcześniejsze próby pozycjonowania na region łódzki nie przyniósł oczekiwanych rezultatów.

Specjaliści z Sunrise System przygotowali dla nas analizę, która pokazała mocne i słabe strony, a także wyznaczyła obszary, nad jakimi warto pracować. Statystyki strony po dwóch miesiącach współpracy pokazały, że decyzja o zleceniu Sunrise System pozycjonowania była słuszna. Na najważniejsze wyrażenia kluczowe nasza domena wyświetlała się w pierwszej dziesiątce naturalnych wyników wyszukiwania.

W ramach optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej firma Sunrise System przygotowała dla nas wartościowe treści zgodne ze standardami SEO oraz przeprowadziła szereg prac, które uczyniły witrynę przyjazną wyszukiwarkom oraz atrakcyjną dla internautów. W trakcie czterech lat współpracy skorzystaliśmy nie tylko z usługi pozycjonowania.

Certyfikowani przez Google Specjaliści przeprowadzili dla nas profesjonalne kampanie linków sponsorowanych Google AdWords.Pracownicy Sunrise System przez cały okres współdziałania wykazywali się zaangażowaniem, profesjonalizmem i entuzjazmem.

Andrzej Ziomek
Handel Detaliczny Andrzej Ziomek
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się