61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Gutta Polska Sp. z o.o.

Gutta Polska Sp. z o.o.

Sklep internetowy oparty o platformę WooCommerce.

Firma Gutta Polska Sp. z o.o. dostarcza na rynek pokrycia dachowe oraz izolacje fundamentów. Zależy nam na dotarciu do jak najszerszej grupy klientów i budowanie swojej marki również w świecie wirtualnym. Istotny krok w kierunku promocji swojej firmy wykonaliśmy już 5 lat temu, przystępując do współpracy z firmą Sunrise System. Zdecydowaliśmy się na usługę pozycjonowania.

Z przyjemnością możemy potwierdzić, iż wykwalifikowani pracownicy naszego partnera w krótkim okresie czasu umieścili nasz serwis internetowy w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. W całym okresie naszego współdziałania, Sunrise System dba, aby nasza strona internetowa była jak najwyżej w hierarchii wyników wyszukiwania czołowych wyszukiwarek internetowych. Specjaliści nieustannie śledzą naszą pozycję, w razie potrzeby sugerując zmiany mające na celu jej podniesienie. Już w początkowej fazie współpracy zdecydowaliśmy się również na skorzystanie z usługi Google AdWords. Pozwoliło to na zwiększenie ruchu na naszej stronie internetowej poprzez sponsorowane wyniki wyszukiwania dosłownie z dnia na dzień. Zaletą tej formy promocji jest duża elastyczność i możliwość sterowania kampanią z poziomu Panelu Klienta. W rezultacie efekt pracy Sunrise System został wzmocniony, a nasza firma zyskała wielu zadowolonych klientów.

5-letnia efektywna współpraca pozwala firmie Gutta Polska Sp. z o.o. polecić Sunrise System Sp. z o.o. jako rzetelnego dostawcę usług w zakresie marketingu w wyszukiwarkach.

Mirosław Czekała
Gutta Polska Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się