61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Greg-Consulting

Greg-Consulting

Pod koniec 2017 roku zdecydowaliśmy się na zmianę agencji oraz strategii marketingu internetowego. Pozycjonując bowiem stronę greg-nieruchomosci.pl w tradycyjnym modelu SEO, osiągnęliśmy zadowalające efekty – niestety wraz ze zmianą algorytmów Google utraciliśmy bezpowrotnie wypracowane pozycje. Z tego względu szczególnie zainteresowała nas oferta SEO Cloud, która dzięki odporności na zmianę algorytmów, zagwarantowała nam bezpieczeństwo osiąganych efektów!

Nawiązana z firmą Sunrise System współpraca trwa do dziś, a jej efekty to niezmienne i stabilne wzrosty! Widzę duży ruch na stronie, a może być jeszcze większy, bo Sunrise promuje ją w różnych kanałach i na wszystkie urządzenia. Wyświetlenia naszej strony zwiększyły się o ponad 700%, a odwiedziny o prawie 3000% - w efekcie wskaźnik CTR wzrósł o prawie 14%. Szczególnym zaskoczeniem był dla nas przyrost liczby widocznych w Google fraz o ponad 450%, któremu towarzyszyła poprawa średniej pozycji indeksowanych wyrażeń kluczowych o ok. 24 miejsca – co oznacza przeskoczenie ponad 2 stron wyników wyszukiwania. Doceniamy również zakres doradztwa oraz sprawną komunikację z zespołem odpowiadającym za promocję naszej strony.

Grzegorz Gurbała
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się