61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

greendata_bijata

greendata_bijata

Green Data i Wspólnicy świadczy profesjonalne i proekologiczne usługi dla firm w zakresie skanowania, archiwizowania oraz niszczenia dokumentów. Aby zwiększyć zainteresowanie naszą ofertą zdecydowaliśmy się na pozycjonowanie strony.

Firma Sunrise System przedstawiła nam najciekawszą ofertę w tym zakresie. Otrzymaliśmy ciekawe, konstruktywne analizy dotyczące aktualnego potencjału naszej strony internetowej pod kątem SEO. Nad optymalizacją naszego serwisu pracował zespół specjalistów, a efektem ich pracy jest serwis bardziej „przyjazny” dla wyszukiwarki Google i użytkowników Internetu.

Uporządkowanie profilu linkowego, opracowanie treści zgodnych z zasadami pozycjonowania, jak też szereg innych prac optymalizacyjnych pozwoliły na osiągnięcie bardzo zadowalających rezultatów. Już w pierwszych miesiącach Sunrise System wypozycjonował witrynę na pozycje w pierwszej dziesiątce naturalnych wyników wyszukiwania na najważniejsze dla nas wyrażenia kluczowe. Dalsze prace doprowadziły do poprawy efektów i utrzymania osiągniętych rezultatów.

Stały kontakt ze strony opiekuna, rzetelna informacja oraz bardzo dobre rezultaty stanowią podstawę do wystawienia pozytywnej opinii dla Sunrise System. Polecamy poznańską firmę jako uczciwego partnera, inwestującego czas i uwagę we współpracę z Klientem. Przebiegająca pomyślnie kooperacja przyniosła nam oczekiwane efekty.

Grzegorz Pudło
Pełnomocnik GREEN DATA KRZYSZTOF BIJATA
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się