61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Grafmasz

Grafmasz

Potrzeba jest matką wynalazku - chłonność rynku europejskiego na wyroby oferowane przez Grafmasz oraz stale poszerzająca się oferta maszyn poligraficznych oferowanych dla polskich klientów zmobilizowała nas do rozwoju nie tylko katalogu ofertowego, lecz również w poszukiwania nowoczesnych metod eksponowania firmy i promocji.

Jak w każdej branży również w poligrafii istnieje spora konkurencja, było zatem sporo do zrobienia w kwestii autopromocji firmy Grafmasz.

Naszym pomysłem na sukces reklamowy stało się pozycjonowanie. Nawiązaliśmy współpracę z liderem w branży marketingu internetowego, poznańską spółką Sunrise System. Pracownicy firmy zmobilizowali fachowców z różnych dziedzin, by zoptymalizować naszą stronę pod kątem wyszukiwarek i wysforować ją na pierwszą stronę wyników wyszukiwania. O realizacji obietnic świadczy efekt - jesteśmy w czołówce.

Rekomendujemy Sunrise System jako bardzo skuteczną firmę pozycjonerską i dobrego partnera w biznesie - pomogła nam uwypuklić nasze zalety i przygotować się do walki konkurencyjnej. Klienci widzą nas i cenią, w dużej mierze zawdzięczamy to porządnej reklamie.

Tomasz Wiąk
Właściciel FPHU Grafmasz
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się