61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Gatta

Gatta

O sukcesie marki Gatta zadecydowały lata intensywnego rozwoju i ciągłe udoskanalanie oferty. Od 1994 roku staramy się spełniać oczekiwania naszych klientek. Produkty Gatty zawsze podążały za trendami i dopasowywały się do panującej mody. Równolegle - doskonaląc oferty, zmienialiśmy się i my. Metodąudogodnienia i zbliżenia naszych produktów do konsumenta było powstanie strony internetowej. Od tego momentu nasze produkty można zamawiać również bez wychodzenia z domu.

Dla podkreślenia pozycji lidera, strona internetowa Gatta potrzebowałaprofesjonalnie poprowadzonej kampanii promocyjnej w Internecie. Pozycjonowanie oraz linki sponsorowane to usługi, w których specjalizuje się Sunrise System sp. z o.o.

Nasza kilkunastomiesięczna współpraca pozwala nam podpisać się podstwierdzeniami, że firma ta jest profesjonalna, terminowa i fachowa.Jesteśmy przekonani, co do tego, że warto zarekomendować Spółkę jakosolidnego partnera.

Małgorzata Barton
Marketing Manager Gatta
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się