61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Gabinet Focus

Gabinet Focus

Trend poszukiwania specjalistów medycyny przez Internet, skłonił mnie do wykorzystania jego potencjału. W tym celu podjęłam kontakt z firmą Sunrise System. Od samego początku rozmów, mogłam liczyć na fachowe doradztwo i zrozumienie w zakresie potrzeb. Poza pozycjonowaniem, zaproponowano mi bowiem, stworzenie witryny na najnowszej technologii SEO Friendly.

Przydzielony mi zespół projektowy, wykazał się dużym zaangażowaniem i elastycznością. Już po miesiącu współpracy, otrzymałam gotową stronę, która w pełni spełnia moje oczekiwania - wygląda dobrze zarówno dla pacjentów, jak i dla algorytmów Google! Potwierdzeniem tego jest wzrost ilości indeksowanych fraz oraz wzrost wyświetleń o ponad 30%.

Wiedząc, że sukces, jest często efektem jednej decyzji - polecam Sunrise System, każdemu przedsiębiorcy, który stoi przed wyborem agencji marketingowej!

Małgorzata Wojnar
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się