61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

G2V Energia

G2V Energia

Branża w jakiej się specjalizujemy jest bardzo konkurencyjna. Na ryku pojawia się wiele firm zajmujących się fotowoltaiką, dlatego coraz trudniej jest pozyskiwać nowych klientów. Z tego powodu po kilku latach działalności, postanowiliśmy nawiązać współpracę z Sunrise System.

Naszym głównym celem było dotarcie do najbardziej zainteresowanych klientów oraz stworzenie nowej odsłony serwisu g2v.pl tak, by był bardziej przyjazny i funkcjonalny. Stało się to możliwe dzięki pakietowi zawierającemu stronę postawioną w nowoczesnej technologii oraz pozycjonowanie SEO Cloud. W ramach jednego projektu osiągnęliśmy obydwa cele - serwis został ulepszony pod kątem funkcjonalnym, a jego wyświetlenia stale rosną! Nowa i bardziej przyjazna klientom strona sprawiła, że już w 3 miesiącu współpracy odwiedziło nas prawie 40% więcej potencjalnych klientów! Jednym z większych atutów serwisu postawionego w ramach usługi Website LEADer jest to, że nie musimy się martwić o jego wsparcie czy utrzymanie - wszystkim zajmuje się Sunrise. Pozwala to nam zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Sunrise System wszystkim, którzy planują uzupełnić swoją aktywność biznesową o działania marketingowe, które skutecznie przyczynią się do wzrostu sprzedaży.

Maciej Kędzierski
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się