61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Fundacja Zielony Horyzont

Fundacja Zielony Horyzont

Budowanie świadomości ekologicznej poprzez organizację eventów i akcji ekologicznych dla firm stanowi główną misję naszej firmy. Do jej realizacji konieczne okazało się rozpropagowanie działalności w szerszym zakresie, do czego chcieliśmy wykorzystać Internet. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Sunrise System, która posiada doświadczenie w marketingu internetowym, a w swojej codziennej aktywności i polityce wewnętrznej stosuje zasady Green Sunrise.

Współpraca trwa od lutego 2015 roku i opiera się na pozycjonowaniu. Rezultaty pracy specjalistów Sunrise System dostrzegliśmy już po dwóch miesiącach. Po kolejnych tygodniach mogliśmy odnaleźć naszą witrynę firmową w pierwszej 10 wyników wyszukiwania dla najważniejszych fraz. Ucieszyły nas także zmiany techniczne i merytoryczne. Zespół specjalistów przeprowadził optymalizacje, które poprawiły widoczność strony dla robotów wyszukiwarek. Wskazówki techniczne oraz dobrze skomponowane teksty zwiększyły atrakcyjność strony dla czytelników.

Pozytywną rekomendację dla firmy Sunrise System wstawiamy w oparciu o własne doświadczenie. Specjaliści z bogatą wiedzą i perfekcyjna obsługa klienta były tym, czego szukaliśmy we współpracy.

Agnieszka Glińska-Olszówka
Fundacja Zielony Horyzont
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się