Wyższy standard skuteczności
Klienci

For Elite Edyta Pochwałowska

For Elite Edyta Pochwałowska

Forelite.pl jest portalem informacyjno-handlowym, prezentującym produkty oraz usługi dla najbardziej wymagających Internautów. Ceniąc wysoki standard, szukamy partnerów solidnych i godnych zaufania, dlatego podjęliśmy współpracę z poznańską Spółką Sunrise System.

Z szerokiego portfolio usług marketingowych wybraliśmy Pakiet SEM Menedżer, w ramach którego nasz portal nie tylko był pozycjonowany na określone frazy, ale również promowany za pośrednictwem kampanii linków sponsorowanych Google AdWords oraz w portalach społecznościowych.

Po pierwszych trzech miesiącach, współpracę z Sunrise System oceniamy bardzo pozytywnie. Dzięki nowoczesnej reklamie w najpopularniejszym obecnie medium – Internecie – strona naszej firmy znalazła się na czołowych miejscach wyników wyszukiwania na najistotniejsze dla nas frazy. Kampania linków sponsorowanych umożliwiła natomiast skuteczne budowanie świadomość marki For Elite wśród internautów i przyczyniła się do znacznego wzrostu odwiedzalności.

Znakomite efekty zachęciły nas do przedłużenia, a nawet poszerzenia współpracy z poznańską Spółką. Z niecierpliwością oczekujemy efektów, jednocześnie rekomendując Sunrise System jako godnego zaufania dostawcę usług SEO i SEM.

Edyta Pochwałowska
Dyrektor Redakcji ForElite.pl
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się