61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Folimpex

Folimpex

Czy firma znana jako jedna z najsilniejszych w branży nie tylko w kraju, ale i zagranicą, potrzebuje reklamy? Zdaje się, że przede wszystkim promocji, która umocni wizerunek lidera i oczywiście pozwoli pozyskiwać nowych klientów. Stąd też Folimpex zaangażował się w stworzenie serwisu internetowego i jego mocne promowanie.

Świadomi specyfiki mediów internetowych, powierzyliśmy stronę firmie pozycjonerskiej Sunrise System. Zależało nam na widoczności w wyszukiwarkach, ponieważ tylko w taki sposób można w naturalny sposób zaistnieć w świadomości odbiorców. Zamiast nachalnej reklamy - dobra pozycja w wynikach wyszukiwania. Pracownicy Sunrise System, począwszy od specjalistów ds. marketingu, przez copywriter'ów, a na informatykach kończąc, zajęli się kompleksowo witryną Folimpexu: zadbali o dobór adekwatnych i popularnych wśród internautów wyrażeń kluczowych, optymalizację strony i podstron pod kątem algorytmów robotów sieciowych, co zaowocowało pozycjami na pierwszej stronie wyników.

Pozwala nam to z pełnym przekonaniem twierdzić, że jesteśmy popularni i znani na różnych płaszczyznach - dzięki pozycjonowaniu przez Sunrise System także w Sieci. Dlatego polecamy Sunrise System jako firmę gwarantującą dobrą, profesjonalną reklamę.

Henryka Jackiewicz
Dyrektor ds. Marketingu Folimpex Plus
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się