61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Florini

Florini

Sklep internetowy oparty o platformę CStore.

Zakład Ogrodniczy Janusz Łobanowski to firma, której historię ukształtowała pasja do ogrodnictwa! Roślinami zajmujemy się od ponad 30 lat. W 2005 roku chcąc rozpocząć sprzedaż wysyłkową otworzyliśmy sklep internetowy florini.pl. Mimo, że posiadaliśmy grono stałych Klientów wiedzieliśmy, że aby dotrzymać kroku konkurencji, musimy zadbać o pozycje naszej strony w Internecie.

Z tego względu w 2015 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Sunrise System, która trwa do dnia dzisiejszego! Od początku przebiegała ona pomyślnie – usługa SEO Smart zapewnia nam wysokie pozycje na najistotniejsze dla nas wyrażenie kluczowe. Ponadto zawsze możemy liczyć na pomoc i indywidualne podejście doradców. Najważniejsze jest jednak to, że osiągnęliśmy zamierzony cel współpracy – wzrost ruchu na naszym e-sklepie (o ponad 240%)!

Szczerze polecamy współpracę z firmą Sunrise System – to firma, której historię ukształtowała pasja do SEO!

Janusz Łobanowski
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się