61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Firma Usługowo-Handlowa RS CLEAN Robert Zaprzał

Firma Usługowo-Handlowa RS CLEAN Robert Zaprzał

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania Panu Bartłomiejowi Żydkiewiczowi, pracownikowi Sunrise System za zaangażowanie w pozycjonowaniu i optymalizacji mojej firmowej strony internetowej.

Pan Bartłomiej jako pracownik odznacza się wysoką kulturą, umiejętnością pracy oraz komunikatywnością. Jest zawsze gotowy do współpracy oraz posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w wykonywanej pracy, jest pracownikiem bardzo sumiennym.

Wyznaczone przeze mnie zadania , często bardzo złożone, wykonuje terminowo, wykazując dużo inicjatywy oraz traktując je z ogromną odpowiedzialnością. Jest pracownikiem bardzo kreatywnym, chętnym do wykonywania nałożonych na niego zadań.

Od początku naszej współpracy Pan Bartłomiej jest aktywnie zaangażowany w przygotowywanie i realizację moich projektów dotyczących wizerunku mojej firmy.

Robert Zaprzał
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się