61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Feniks

Feniks

Jesteśmy ośrodkiem SPA oferującym profesjonalne usługi z zakresu odnowybiologicznej. W jednej z naszych willi można skorzystać z gamyprofesjonalnych zabiegów: odmładzających, antystresowych,oczyszczających, odtruwających, relaksujących i innych.

Biorąc pod uwagę rosnącą rolę Internetu zdecydowałam się na wypromowanie serwisu spawraju.pl. Zadanie rozreklamowania naszej strony www powierzyłam Sunrise System. Do tematu promocji on-line podeszli profesjonalnie. Przygotowali analizę serwisu u przedstawili metody osiągnięcia wyznaczonego celu.

Dzięki Firmie Sunrise System strona spawraju.pl zaistniała w wiodącychwyszukiwarkach. Wyższe pozycje naszej strony internetowej przełożyły się na większą oglądalność i popularność serwisu www. W dniu dzisiejszym większość odwiedzających nasz Ośrodek Odnowy Biologicznej to osoby, które dowiedziały się o nas z sieci.

Firma swoim działaniem umocniła mnie w przekonaniu, że jest liderem wswojej branży. Sunrise System rekomendujemy wszystkim tym, którzypotrzebują skutecznej promocji w Internecie.

Halina Zubrzycka
Właścicielka Ośrodka Odnowy Biologicznej Feniks
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się