61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

felgi-24.pl

felgi-24.pl

Głównym powodem rozpoczęcia współpracy z firmą Sunrise System była chęć zwiększenia sprzedaży felg ze strony felgi-24.pl. Jako że posiadamy na niej tysiące produktów dla 58 marek pojazdów, oczekiwaliśmy kompleksowej formy promocji, która pozwoliłaby na pozycjonowanie ich wszystkich. Zdecydowaliśmy się na usługę SEO Cloud+, która miała nam zapewnić wzrost widoczności strony. Już po upływie okresu gwarancyjnego wyświetlenia e-sklepu zwiększyły się niemal dwukrotnie! W chwili obecnej jest on widoczny dla użytkowników Google na ponad 5000 wyrażeń kluczowych, dzięki czemu jest odwiedzany przez naszych potencjalnych klientów prawie 1700% częściej niż w ubiegłym roku.

W ciągu minionego roku firma Sunrise System dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny partner biznesowy. Zespół zajmujący się naszym sklepem internetowym wywiązał się ze swoich obowiązków w dwustu procentach, dlatego w pełni rekomendujemy świadczone przez nich usługi.

Dawid Leszczyński
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się