61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

FAST M.J. Orszańscy s. j.

FAST M.J. Orszańscy s. j.

W imieniu FAST M.J. Orszańscy s. j. mam przyjemność potwierdzić wysoką jakość usług i obsługi ze strony Sunrise System sp. z o.o. Nasza firma korzysta od listopada 2011 roku z Pakietu SEM Concierge – usługi, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Realizację usługi zapewnia zespół złożony z SEM menedżera, pozycjonera, specjalisty Google AdWords, copywritera i analityka – efektem jest zwiększenie widoczności naszej strony w wyszukiwarkach, większy zasięg reklamowy i sprzedażowy wśród internautów.

Istotny jest dla nas sukces zespołu Sunrise System w zakresie widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania: z dalekich pozycji nasza strona trafiła do pierwszej dziesiątki, co daje jej siłę przebicia i konkurencyjność w wynikach. Kampania linków – aż na 100 wyrażeń – to kolejny element strategii reklamowej w ramach Pakietu SEM Concierge – staliśmy się dzięki niej naprawdę widoczni dla potencjalnych klientów. Zauważyliśmy 20-procentowy wzrost ruchu na stronie. Jesteśmy również zadowoleni z działa w zakresie analityki i szkolenia z marketingowego wykorzystania mediów społecznościowych – miło nam, że zostało przygotowane indywidualnie dla nas i pod kątem naszych potrzeb.

Staramy się trafiać z ofertą do odbiorców nowoczesnych, współpraca z Sunrise System nam to umożliwia. Uważamy, że tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi przyznany poznańskiej Spółce jest jak najbardziej trafny i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Jarosław Orszański
Właściciel FAST M.J. Orszańscy s. j.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się