61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

FANUC Polska sp. z o.o.

FANUC Polska sp. z o.o.

FANUC (Factory Automation Numerical Control) to światowy lider technologii CNC oraz robotyki, który od niemal 60 lat oferuje producentom na całym świecie niezawodne sterowania CNC, roboty przemysłowe oraz wysokowydajne obrabiarki: Robodrill, Robocut oraz Roboshot. Jako niekwestionowany pionier w dziedzinie komputerowego sterowania urządzeń numerycznych (CNC), wciąż udoskonala swoje produkty i wyznacza nowe trendy w rozwoju technologii. Systematyczne, wysokie nakłady na badania i rozwój powodują, że maszyny marki FANUC charakteryzuje niedościgniona szybkość, precyzja i niespotykana w branży efektywność. Korzystają na tym przede wszystkim klienci japońskiego producenta, którzy dzięki inteligentnym środkom automatyzacji przemysłu otrzymują olbrzymie wsparcie w budowaniu przewagi konkurencyjnej na światowych rynkach.

Rozległa sieć FANUC na całym świecie zapewnia użytkownikom wsparcie w obszarach sprzedaży, pomocy technicznej, logistyki oraz obsługi klienta, w ich lokalnym języku. Obecnie FANUC zatrudnia globalnie ok. 6500 pracowników.

W Polsce FANUC istnieje od 2007 r. Od moment powstania polski oddział firmy oferuje krajowym przedsiębiorcom, w tym producentom zrobotyzowanych aplikacji, dostęp do najnowocześniejszych technologii produkcji. Na pełne wsparcie polskich inżynierów, mogą liczyć w zakresie szkoleń, serwisu oraz przeglądów okresowych, Firma FANUC Polska postawiła na promocję zarówno na lokalnym, polskim, jak i zagranicznym rynku. Do współpracy w tym przedsięwzięciu zaprosiła poznańską firmę Sunrise System.

Kooperacja zawiązana w październiku 2012 roku obejmowała szereg działań specjalistów w ramach Pakietu SEM Concierge. Przesłana na wstępie analiza SWOT naszej domeny pokazała miejsce, w którym witryna się znajdowała i potencjał, jaki można wykorzystać, aby widniała wyżej w naturalnych wynikach wyszukiwania oraz cieszyła się większą popularnością w Sieci.

Okazało się, że rozpoznawalność marki nie zawsze jest tożsama z jej mocną pozycją w Internecie. W ramach Pakietu SEM Concierge grupa specjalistów Sunrise System podjęła równocześnie działania w wielu kierunkach, wykorzystując do promocji linki sponsorowane, pozycjonowanie, serwisy społecznościowe. Wszystkie działania koordynowane były przez osobistego SEM Menadżera, z którym mieliśmy stały kontakt i otrzymywaliśmy bieżące informacje na temat wdrażanych zmian. Stałe raporty i szkolenia (między innymi z narzędzia Google Analytics) pozwoliły nam świadomie podejmować decyzje o dalszej strategii działań promocyjnych oraz obserwować faktycznie wzrastający ruch na stronie (wzrost liczby odwiedzin, wydłużenie czasu trwania sekcji) .

Sama witryna na konkretne wyrażenia kluczowe znalazła się zdecydowanie wyżej w wynikach wyszukiwania. Nasza domena widniała obok najbardziej renomowanych producentów w branży automatyki przemysłowej i robotyki. Specjaliści Sunrise System przeprowadzili działania polegające na wdrożeniu wartościowych merytorycznie treści zredagowanych pod kątem SEO, zmianach w sekcji HEAD, uporządkowaniu profilu linkowego.

W wyniku restrukturyzacji w kwietniu 2014 roku wszystkie dotychczasowe oddziały na terenie kraju zostały scentralizowane. Było to podyktowane chęcią wzmocnienia efektywności działania firmy oraz podniesienia standardów obsługi klienta. Podjęliśmy w tym czasie decyzję o kontynuowaniu współpracy z firmą Sunrise System w dotychczasowym zakresie, korzystając z Pakietu SEM Concierge, a także rozszerzając kooperację o usługę Pakietu SEM Intelligence.

Dodatkowa usługa pozwoliła nam uzyskać listę potencjalnych nowych Klientów, zyskać przydatne informacje na temat geograficznych źródeł odwiedzin oraz dane, które pomagają nam mocniej zaznaczyć obecność w Sieci i dotrzeć do szerszego kręgu odbiorców.

Na bazie własnych doświadczeń możemy polecić Sunrise System jako rzetelną firmę i godnego zaufania partnera w dążeniu do skutecznej promocji w Internecie.

Katarzyna Wilk
Specjalista ds. marketingu
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się