61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Falco

Falco

Grupa Doradczo-Szkoleniowa Falco zajmuje się organizowaniem i prowadzeniem szkoleń dla firm chcących skupić się wyłącznie na swoich celach. Naszą misją jest wspieranie sukcesu organizacji poprzez doskonalenie umiejętności jej pracowników i dostarczanie sprawdzonych, skutecznych rozwiązań.

Firma Sunrise System zajęła się promocją naszego serwisu www. Profesjonalna i celna analiza naszych potrzeb oraz doświadczenie i wiedza specjalistów dążących do wyznaczonego wspólnie celu to największe atuty Spółki. Wykazywana przy tym życzliwość i chęć pomocy zespołu sprawia, że wszelkie działania przebiegają w miłej atmosferze. Przydatność promocji naszej strony internetowej w wyszukiwarkach znajduje odzwierciedlenie w zwiększeniu jej oglądalności. Przekłada się to na wzrost zainteresowania świadczonymi przez nas usługami.
Współpracę z Firmą Sunrise System oceniam bardzo dobrze.

Mariusz Lipkowski
Współwłaściciel, Grupa Doradczo-Szkoleniowa Falco
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się