61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Exide Technologies S.A.

Exide Technologies S.A.

W XXI wieku promocja przedsiębiorstwa w Internecie stanowi istotny element każdej kampanii promocyjnej. Dostrzegając ten ogromny potencjał i możliwości, firma Exide Technologies postanowiła skorzystać z usług profesjonalnej firmy pozycjonującej strony internetowe. Dzięki działalności firmy Sunrise System, nasza strona internetowa www.akumulator.pl wyświetla się na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania w zakresie kluczowych dla naszego produktu słów i fraz.

Jako standard firma Sunrise System zaoferowała nam profesjonalną obsługę, miłą atmosferę, ale przede wszystkim skuteczność działania. Ich pomoc pozwoliła nam na dotarcie do tych odbiorców, do których wcześniej mieliśmy ograniczony dostęp. Inwestycja w usługę pozycjonowania stron internetowych jest więc inwestycją słuszną i przynoszącą konkretne korzyści wizerunkowe i finansowe.

Firma Exide Technologies S.A. – lider rynku akumulatorów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, producent akumulatorów Centra i Exide – pragnie polecić firmę Sunrise System jako skutecznego partnera biznesowego.

Jarosław Nadstazik
Marketing Manager Poland & CIS Exide Technologies S.A.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się