61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

EXACT Jolanta Trącewicz

EXACT Jolanta Trącewicz

W imieniu firmy EXACT pragnę wyrazić uznanie dla firmy Sunrise System sp. z o.o., która przez 3 minione lata prowadziła kampanię linków sponsorowanych promujących naszą stronę internetową.

Pracowników firmy cechuje pełen profesjonalizm, wysokie kompetencje i gotowość do udzielania szczegółowych informacji oraz wysoki poziom kultury osobistej. Zakres prac specjalisty AdWords, odpowiedzialnego za naszą reklamę, objął planowanie kampanii, jej wdrożenie, monitoring i optymalizację. Dzięki dobrej opiece nad kampanią mieliśmy możliwość pozyskania licznych wejść na naszą stronę i poszerzenia zasięgu marketingowego serwisu.

Jako podmiot działający w branży reklamowej doceniamy nowoczesne rozwiązania promocyjne, nacisk kładziemy także na jakość. Współpraca z Sunrise System charakteryzowała się wysokim stopniem rzetelności, oceniamy ją zatem jako satysfakcjonującą i rekomendujemy poznańską spółkę innym przedsiębiorcom myślącym o dobrej reklamie w Internecie.

Romulad Tomasz Trącewicz
Dyrektor EXACT Jolanta Trącewicz
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się