Wyższy standard skuteczności
Klienci

EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.J.

EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.J.

Firma Eurofirany korzysta z usług Sunrise System już od końca 2011 roku. Kilka lat szeroko zakrojonych działań stanowi potwierdzenie skuteczności, elastyczności w podejściu do Klienta oraz rozbudowanych możliwości promocji w wyszukiwarkach internetowych, oferowanych przez naszego partnera.

Początek wspólnej pracy nad zwiększeniem widoczności marki Eurofirany w wyszukiwarce Google stał pod znakiem kompleksowych Pakietów SEM, wybranych dla dwóch prowadzonych przez nas serwisów internetowych. Pozwoliły nam one poznać pełen wachlarz usług Sunrise System i efektywności podejmowanych przez nich działań. Nasze strony promowane były w naturalnych oraz sponsorowanych wynikach wyszukiwania (AdWords), stworzono dla nas profile w sieciach społecznościowych, przygotowano szczegółowe raporty oraz analizy konkurencji i sezonowości istotnych w naszej branży fraz kluczowych.

Po 3 miesiącach od rozpoczęcia współpracy zanotowaliśmy spory wzrost liczby odwiedzin naszych stron, co przekonało nas do przedłużenia współpracy w ramach pozycjonowania na poszerzony zestaw prestiżowych fraz kluczowych. Płynna kontynuacja prac przyniosła szybki wzrost pozycji na pierwszą stronę wyników wyszukiwania, co miało naturalne przełożenie na ilość i jakość ruchu na naszych witrynach.

Równolegle współpracowaliśmy z Sunrise System w ramach Google AdWords. Przekonaliśmy się, iż wiedza oraz doświadczenie certyfikowanego specjalisty przekładają się na wyraźne zwiększenie efektywności prowadzonych kampanii, co z kolei skutkuje jeszcze wyższą skutecznością działań marketingowych.

Kolejne miesiące to regularna analiza, kontrola oraz optymalizacja warstwy treściowej oraz technicznej stron w celu utrzymania pozycji, przeciwdziałania ewentualnym spadkom oraz osiągnięcia jeszcze wyższych miejsc w naturalnych wynikach wyszukiwania. Efekty pracy zespołu Sunrise System przekonały nas na początku 2013 roku do kolejnego poszerzenia współpracy o pozycjonowanie naszego nowego sklepu internetowego.

Z zadowoleniem możemy potwierdzić opinię o bardzo wysokiej efektywności pozycjonerów Sunrise System. Wszystkie strony internetowe firmy Eurofirany znajdują się na czołowych miejscach dla wybranych, również bardzo konkurencyjnych fraz kluczowych.

Bogusław Choczyński
EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.J.
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się