61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

ep_reco

ep_reco

Szukaliśmy firmy pozycjonerskiej, która zapewniłaby nam nie tylko szybki wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania na lokalne zapytania, lecz także ich stabilność. Ze względu na specyfikę branży oraz niestety wciąż niską świadomość wielu Polaków odnośnie możliwości utylizacji elektrośmieci, kluczowa jest naszym zdaniem rozpoznawalność firmy. W sieci liczy się więc dla nas przede wszystkim widoczność na najpopularniejsze frazy związane z odbiorem i utylizacją zużytego sprzętu elektronicznego. Umowę z Sunrise System na pozycjonowanie podpisaliśmy w lutym 2016r. i od tamtej pory nasza strona internetowa www.epreco.pl nie znika z Top10!

Odbiorem, recyklingiem oraz utylizacją elektrośmieci dla Klientów indywidualnych, firmowych oraz instytucjonalnych z Krakowa i okolic zajmujemy się od kilku lat. Dlatego też przy podpisywaniu umowy z Sunrise System szczególny nacisk kładliśmy właśnie na poprawę widoczności oraz stabilność pozycji.

Dzięki działaniom podjętym przez zespół agencji nasza witryna już w 2. miesiącu współpracy zaczęła wyświetlać się na wszystkie interesujące nas słowa kluczowe na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Stabilne, wysokie pozycje niosą za sobą większą liczbę wyświetleń witryny, co oznacza dla nas bardzo dobrą widoczność firmy oraz możliwość dotarcia z naszą ofertą do szerszego grona Klientów.

Współpracę z agencją Sunrise System możemy polecić nie tylko ze względu na skuteczność pozycjonowania, lecz także bardzo dobry kontakt z osobami odpowiedzialnymi za obsługę naszej firmy.

Ponad rok udanej współpracy i wypracowane przez Sunrise System efekty sprawiają, że chętnie polecamy tę firmę wszystkim, którzy chcą rozwijać swój biznes w Internecie!

Piotr Cabak i Zbigniew Kalinowski
Współwłaściciele firmy EP Reco
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się