61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Epoka

Epoka

Podsumowując pierwszy etap współpracy z firmą Sunrise System sp. z o.o. w zakresie pozycjonowania dwóch serwisów internetowych, możemy śmiało powiedzieć, że spółka spełnia oczekiwania i nadzieje pokładane w pozycjonowaniu.

Współpraca została zawiązana w lutych bieżącego roku - byliśmy zdeterminowani do wypromowania dwóch atrakcyjnych witryn, prezentujących dwa bardzo atrakcyjne produkty, naszym zdaniem wyróżniające się na polskim rynku. W Sunrise System zaproponowano nam indywidualne strategie promocji serwisów w wyszukiwarkach. Kontaktujący się z nami specjaliści wykonali audyt podstawowych parametrów stron, ważnych dla widoczności w Sieci, następnie na ich podstawie opracowali model optymalizacji i dostosowania stron do standardów.

Punktem wyjścia były bardzo niskie pozycje serwisów w wynikach wyszukiwania na kluczowe zapytania. Po kilku miesiącach owocnej współpracy raporty i sygnalizują wyraźną poprawę. Spodziewamy się kolejnych postępów i zadowoleni z poziomu realizacji usługi rekomendujemy Sunrise System innym firmom. Spółka w sposób kompleksowy i profesjonalny dostarcza rozwiązań przynoszących nam wzrost konkurencyjności w Sieci.

Robert Waszkiewicz
Dyrektor Agencji Reklamowej Epoka
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się