61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Energy Management and Conservation Agency Spółka Akcyjna

Energy Management and Conservation Agency Spółka Akcyjna

W imieniu Energy Management and Conseryation Agency S.A., firmy specjalizującej się w usługach doradczych dla przedsiębiorstw sektora gospodarki paliwowo-energetycznej i monitoringu systemów informatycznych, pragniemy podziękować Sunrise System za dotychczasową współpracę i wyrazić uznanie dla efektów usług promocyjnych.

Firma Sunrise System sp. z o.o. przekonała nas do siebie jako czołowy przedstawiciel marketingu internetowego w Polsce — poszukiwaliśmy najskuteczniejszych, a zarazem bezpiecznych rozwiązań. Nawiązując współpracę z renomowanym dostawcą oczekiwaliśmy więc spektakularnych wyników.Umieszczenie naszej strony internetowej w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania było nadrzędnym celem naszej współpracy. Nie zawiedliśmy się, oczekując od Sunrise System skuteczności i szybkości działania: nasza strona internetowa została sprawnie zoptymalizowana i wyświetla się w pierwszej trójce wyników. Dzięki tak wysokiej pozycji marka EM&CA staje się bardzo konkurencyjna w Sieci, zyskuje rozpoznawalność i prestiż, i co najważniejsze — nowych klientów pozyskanych drogą internetową.

Oceniamy, że współpraca układa się bardzo dobrze. Do cech wyróżniających Sunrise System należy przemyślana polityka posprzedażowa, przejrzystość działań oraz oddelegowanie do opieki nad klientem doświadczonych pracowników. Zakładamy, że kontynuacja współdziałania z tak profesjonalną firmą jak Sunrise System jest gwarantem dalszych sukcesów naszej firmy w Internecie. Ze współpracy z Sunrise System płyną dla nas również inne wnioski: marketing internetowy to dziedzina nieustannie się zmieniająca, a dzięki outsourcingowi usług SEM i SEO mamy pewność, że strona jest promowana zgodnie z najnowszymi trendami.

W naszej ocenie firma zasłużenie cieszy się renomą Firmy Przyjaznej Klientowi i jako taką rekomendujemy ją wszystkim potencjalnym usługobiorcom.

Artur Bicki
Dyrektor Wydziału Wdrożeń Technologii IT Energy Management and Conservation Agency Spółka Akcyjna
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się